Bu haber kez okundu.

KAMULAŞTIRMA İLANI

T.C. AKSARAY 5. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2019/54 Esas

KAMULAŞTIRMA İLANI KAMULAŞTIRILAN TAŞINMAZIN

İLİ : AKSARAY

İLÇE : SULTANHANI

Mahalle/Köyü: SULTANHANI

Mevkii : EMİRLER YURDU

Yüzölçümü: 11.400.00

Ada,Parsel: -/4991

Cinsin: Tarla

KAMULAŞTIRMAYI YAPAN

İDARENİN ADI   : TÜRKİYE ELEKTRİK! DAĞITIM A.Ş

KAMULAŞTIRMANIN VE BELGELERİN ÖZETİ : Kamulaştırma) ı yapan davacı idare, malikleriyle cinsi ve

niteliği yukarıda yazılı taşınmazın kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescili için davacı idare taralından mahkememizin 2019/ 54 Esas sayısında dava açılmıştır.

Kamulaştırmayı yapan davacı idare, malikleriyle cinsi ve niteliği yukarıda yazılı taşınmazın kamulaştırma bedelinin tespiti ve tescili için davacı idare tarafından mahkememizin 2019/ 54 Esas sayısında dava açılmıştır.

Tebliği tarihinden itibaren 30 gün içerisinde idari yargıda iptal veya adli yargıda maddi hatalara karşı düzeltme davası açılabileceği.

Açılacak davalarda husumetin TÜRKİYE ELEKTİRİK DAĞITIM A.Ş.'nc yönetilebileceği.

30 gün içinde idari yargıda iptal Davası açtığınızı ve yürütmeyi durdurma kararı aldığınızı belgelemediğiniz taktirde kamulaştırma işlemi kesinleşecek olup, mahkememizde tespit edilecek bedel üzerinden yukarıda belirtilen maliki olduğunuz parselin belirtilen miktarın irtifak tesisi ve mülkiyet kamulaştırmasının TÜRKİYE ELEKTİRİK DAĞITIM A.Ş adına tapuya tescil edilecektir.

Mahkememizce tespit edilecek kamulaştırma bedeli adınıza Aksaray Vakıfbank Kültürpark Şubesine yatırılacaktır. Konuyu ve taşınmazı malın değerine ilişkin tüm savunma ve delillerinizi tebliğ tarihinden itibaren 10 gün içinde mahkememize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

2942 Sayılı Kamulaştırma Yasasının 1O.maddesinin 4. bendi uyarınca ilan olunur.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.