Bu haber kez okundu.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ GAYRİMENKUL KARŞILIĞI TRAMPA İHALE İLANI

Trampa İhalesine Konu Taşınmazın

S. No

İl

İlçe

Mahalle/ Köyü

Maliki

Cinsi

Ada

Parsel

Yüzölç.

(m2)

Hisse Miktarı

Trampaya Esas Muhammen Bedeli (TL.)

Geçici Teminat

(TL)

İhale Tarih-Saati

1

Aksaray

Güzelyurt

Güzelyurt

        Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü

Ev

-

991

192,00

1/1

723.575,04.-TL

21.707,25.-TL

11.11.2021-11:00

1-) Yukarıda evsafı yazılı taşınmaz, dosyasında mevcut şartnamede belirtilen şartlar dahilinde, İstanbul ili, Esenler, Güngören, Bayrampaşa, Bahçelievler veya Zeytinburnu ilçeleri sınırları içerisinde bulunan eşdeğer bir taşınmaz ve/veya taşınmazlar ile değiştirilmek üzere gayrimenkul karşılığı trampa ihalesine çıkarılmıştır.

2-) İhale, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu  (51/g maddesi) kapsamında, yukarıda belirtilen tarih ve saatte  (Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Rektörlük Toplantı Salonu Esenler/İSTANBUL) adresinde oluşturulacak komisyon huzurunda yapılacaktır.

3-) İhale şartnamesi mesai saatleri dahilinde (Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Taşınmaz Yönetimi Birimi Esenler/İSTANBUL) yer/adreste ücretsiz olarak görülebilecektir.

4-) İsteklilerin İhaleye girebilmeleri için; Aşağıda sayılan belgeleri, dosyasındaki örneğe göre hazırlanmış teklif mektubu ekinde ihale tarih ve saatine kadar (Kapalı zarf) içerisinde ihalenin yapılacağı yere/adrese teslim etmeleri veya posta yolu ile ulaşmış olması gerekmektedir.

       a) Teklif mektubu; Dosyasındaki örneğe göre hazırlanmış tebligat adresini içeren teklif mektubu.

       b) Geçici teminat; Belirtilen geçici teminatın (gerçek veya tüzel kişiliğin adı, soyadı, ünvanı ile birlikte Güzelyurt ilçesi, Güzelyurt  köyü, 4 pafta, 991 parsel numaralı İdaremiz adına kayıtlı taşınmazın trampasına ait geçici teminat bedeli) olarak Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Ziraat Bankası Levent Girişimci şubesindeki IBAN TR20 0001002250447846845853 numaralı idare hesabına yatırıldığına dair makbuz veya dosyasındaki örneğe göre alınmış limit dahili  ve süresiz Geçici Teminat Mektubu.

       c) Gerçek kişi olması halinde; Mahalle Muhtarlığından veya Nüfus Müdürlüğünden tasdikli nüfus cüzdan sureti, Tüzel kişi olması halinde; Ticaret Sicil Gazetesi, Faaliyet Belgesi ile İmza Sirkülerinin aslı veya noter tasdikli suretleri,

       d) Trampası teklif edilecek taşınmaz ve/ veya taşınmazlara ait olarak, ihale yılı içerisinde alınmış ilgili kurum tasdikli tapu kayıt sureti ve mevcut imar durumu belgesi,

       e) Taşınmazın yerinde görüldüğüne dair yer gördü belgesi.

5-) İlanda belirtilen tarih ve saate kadar idaremize ulaşmış olması şartı ile teklifler iadeli taahhütlü posta yolu ile de gönderilebilir. Ancak, postada oluşacak gecikmelerden idaremiz sorumlu değildir.

6-) İdare, gerekçesini belirtmek kaydı ile ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir.

7-) İhaleye konu taşınmaz ile birlikte trampası yapılacak taşınmaz ve/veya taşınmazlara ait, KDV dahil her türlü vergi, resim, harç ve tapu devir, tescil giderleri alıcıya aittir.

8-) Yasal süresi içerisinde gerekli tapu ferağ işlemlerinin tamamlanamaması halinde geçici teminat bütçeye irad kaydedilecektir.

9-) Nakit olarak yatırılan geçici teminatların geri ödemeleri, isteklilerin bildirecekleri banka hesap numaralarına aktarılacağından, banka hesap (İban) numarası olmayanların ihaleden önce teminat yatırırken herhangi bir bankadan hesap açtırarak İdareye bildirmeleri gerekmektedir. İLAN OLUNUR

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34