ABAYLAR
Aksaray
04 Mart, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  28.96
 • EURO
  31.23
 • ALTIN
  1867.4
 • BIST
  7913.76
 • BTC
  43404.734$

MHP MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI

MHP MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI

MHP İl merkezinde basın mensuplarını ağırlayan milletvekili Ramazan Kaşlı başta olmak üzere parti yöneticileri, seçimi değerlendirip milletvekili seçimlerinde önemli bir zafer kazandık dediler.

 

Milletvekili Kaşlı basın toplantısında şunları söyledi : “MHP olarak 2018 Milletvekili Genel seçimlerinde Aksaray’ımızı TBMM’de  % 20,66 oy oranı ile temsil etmişken; 2023 Milletvekili Genel Seçimlerinde bu oranı %21.01’e taşıyarak Aksaray’ımız adına önemli bir zafer kazanmış bulunmaktayız.

Bu kazanımı zafer olarak nitelememin sebebini daha önce de ifade etmiştim ancak yeniden önemle altını çizmek isterim.

Aksaray ya yakın olan çevre illerimizde bildiğiniz üzere partiler seçimlere ittifak olarak girmiş ancak Aksaray da her parti münferit olarak seçimlere katılmıştır. Bunun yanında hem ulusal basında hem de yerel basında ciddi bir yıldırma yıpratma politikası izlenmiş, her fırsatta MHP’nin oyları olduğunun çok altında gösterilerek bir itibar suikastine girişilmiştir.

İşte kazandığımız zafer; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyi, Sayın Cumhurbaşkanımızı ve dolayısı ile bizleri hedef alan tüm küresel odakların oyuncağı olmuş terör işbirlikçilerine karşı kazanılmıştır.

Karşımızda 7 düvel 7 parti birleşerek girdikleri bu seçimden MHP oylarını artırarak alnının akıyla çıkmış ve ülkesinin geleceğine oy veren her bir vatandaşımız siyaset tarihine adını altın harflerle yazmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi aldığı yüksek oy oranı ile siyasi arenada 3. Parti konumunu yakalamış ve buna paralel olarak Aksaray da 54 yıllık tarihimizde ilk kez üst üste 2 defa milletvekili çıkarmıştır.

Bu zaferin kazanılmasında gece gündüz mücadele eden değerli milletvekili adaylarımıza, teşkilat başkanlarımıza, partililerimize ve tüm hemşehrilerime bir kez daha sizler aracılığı ile can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Aksaray’ımızı TBMM de temsil ederken 27. dönemde çalışma arkadaşlarımızla önceliğimiz her zaman hemşehrilerimizin kendisi olmuş hiçbir zaman partisi olmamıştır.

Bizim kapımız önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde partilimiz olan ve ya olmayan tüm hemşehrilerimize açıktır.

Bizim ülkümüz vatan ve millettir. İlkemiz ise milletimize hizmettir. Samimiyetle ve tüm gücümüz ile milletimizin yanında; Aksaraylı hemşehrilerimizin 7 gün 24 saat hizmetlerindeyiz

KIYMETLİ BASIN MENSUPLARI

Aksaray’ımız 2023 Genel Seçimlerinden alnının akıyla çıkmış Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına büyük bir teveccüh göstermiştir.

Cumhurbaşkanımız açıklanan kesin sonuçlara göre Türkiye genelinde %49,52, Aksaray da ise %71,53 oranında oy almıştır. Bu demektir ki Aksaray terör odaklarının kurduğu baskıyı bertaraf ederek iradesini; istikrardan, huzurdan, kardeşlikten, barıştan ve güvenden yana kullanmıştır.

Şimdi önümüzde Cumhurbaşkanlığının 2.tur seçimleri vardır. Tüm kalbimle inanıyorum ki; Aksaray bu dik ve dirayetli duruşunu daha da perçinleyerek iradesini sandığa yansıtacaktır. Aksaray inşallah vatanına ve milletine bir kez daha güçlü bir şekilde sahip çıkacak Lider Ülke Türkiye’nin geri döndürülemez yürüyüşüne güç katacaktır.

Türk ve Türkiye yüzyılının meşalesi Aksaray’dan yakılacaktır.” *TALAT BELGE

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!