Bu haber kez okundu.

​​​​​​​AKSARAY TİCARET VE SANAYİ ODASI Güneş Enerjisinden Elektrik Üretim Santrali ve Otopark Yapım İşi

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Güneş Enerjisinden Elektrik Üretim Santrali ve Otopark Yapım İşine ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır.  Anahtar teslimi üzerinden kapalı zarf teklif usulü ile yapılacaktır.

İhale dosyası Sözleşme Makamının aşağıda belirtilen adresinde bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların Sözleşme Makamı tarafından onaylı ihale dosyasını 100,00 TL bedel mukabili satın Alması zorunludur. Teklifler aşağıda belirtilen adrese elden veya posta yoluyla teslim edilebilir:

  1. Tekliflerin sunulacağı yer: ATSO Hizmet Binası, Hacılar harmanı Mah. Aşık Molla Caddesi, No:53, D:1, 68100 Merkez/Aksaray
  2. 02/06/2021
  3. Son teklif verme saati: 12.00

Teklifler ihale (son teklif verme) tarih ve saatine kadar yukarıda belirtilen yere verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta veya kargo veya kurye vasıtasıyla da gönderilebilir. İhale (son teklif verme) saatine kadar Sözleşme Makamına ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Postada yaşanan gecikmelerden Sözleşme Makamı sorumlu tutulamaz.

1-) İdarenin Adresi          :  Hacılar Harmanı Mah .Aşık Molla caddesi  No:53/1 68100 AKSARAY

b) Telefon ve Faks Numarası     : 0.382 444 47 56 – 0.382 213 99 10

c) Elektronik Posta Adresi : aksaraytso@gmail.com

2-) İş Konusu Yapım İşinin

a) Niteliği, Türü, Miktarı: Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Güneş Enerjisinden Elektrik Üretim Santrali ve Otopark Yapım İşi

b) Yapılacağı Yer       : Aksaray ili Merkez İlçesi Hacılar Harmanı mahallesi 18J-2 Pafta 3950 Ada 9 parsel

  1. İşe Başlama Tarihi   : Sözleşmenin imzalandığı tarihiden itibaren iş yeri teslimine  takiben işe başlanacaktır.

d) İşin Süresi : Yer tesliminden itibaren 90 (Doksan takvim günüdür. (Sözleşme mucibi Yapım Süresi Açıklaması)

b) İhale Tarih ve Saati    : 02.06.2021 SALI – 14:00 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.