ABAYLAR
Aksaray
19 Temmuz, 2024, Cuma
 • DOLAR
  32.02
 • EURO
  35.01
 • ALTIN
  2419.0
 • BIST
  9618.83
 • BTC
  69294.62$

Sınırları zorlayan rekorla seçimden çıkacağız

Sınırları zorlayan rekorla seçimden çıkacağız
AK Parti Aksaray İl Başkanlığı 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimine kilitlendi. Tüm kadroları ile sahada çalışma yürüten ekipler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek talep ediyorlar. Milletvekili Cengiz Aydoğdu “Aksaray’da sınırları zorlayan bir rekorla bu seçimden çıkmak istiyoruz” dedi. *AYHAN ÖZDEN

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması nedeniyle AK Partili Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Merkez İlçe Başkanı Av. Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Av. Şükrü Öztürk, 28. Dönem Milletvekili adayları Sevinç Kasal, Av. Sinan Özkan, tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte Aksaray’ın dört bir yanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Seçim sonrası teşekkür turu kapsamında il merkezinde esnaf ziyaretleri yapan Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “Türkiye’yi şaha kaldıran, dünyada söz sahibi bir ülke konumuna taşıyan, ömrünü milletine adamış liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yürütülen tüm algı ve saldırılara rağmen aziz milletimizin ferasetiyle ilk turda en yüksek oy alan Cumhurbaşkanı adayı oldu. Buna rağmen seçim ikinci tura kaldı. Şimdi 28 Mayıs’ta yeniden sandık başına gideceğiz. Ülkemizin yarınları için, elde edilen kazanımlarını korumak ve arttırmak için daha güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımıza oy istiyoruz. Bu anlamda Aksaray’da sınırları zorlayan bir rekorla bu seçimden çıkmak istiyoruz.”

Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye oy veren herkese teşekkürlerini ileten Milletvekili Hüseyin Altınsoy ise, “AK Parti teşkilatımız ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, 14 Mayıs Milletvekilliği seçimlerinde verdiklerini destekler için teşekkür ediyoruz. 28 Mayıs’ta ki 2. Tur seçimlerinde Cumhurbaşkanımız için daha fazla gayretle, maksimum oranda destek taleplerimizi iletiyoruz” dedi.

14 Mayıs seçimlerinde milli iradenin tecelli ettiğine değinen İl Başkanı Hamza Aktürk, “14 Mayıs sandığı gösterdi ki; milli irade AK Parti’nin, Cumhur İttifakı’nın yanında olmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanımızı işaret ediyor. Halkımızın 28 Mayıs mührü, bu işaretin nihai noktasını koyacak. AK Parti Aksaray teşkilatları tüm benliği ve varlığı ile alanda olmaya, hemşerilerimizle buluşmaya devam ediyor ve edecek. Hep söylüyoruz ve yine söylüyoruz, seçimden seçime sahada olan bir parti değiliz.”

 “Cumhurbaşkanımız, her zaman ‘Seçim sandıkta kazanılır, sandık namustur’ sözünü hatırlatan Aktürk, “14 Mayıs’ta milletimizin tercihine sahip çıkan kadrolarımız, 28 Mayıs sandığına da sahip çıkacaktır. AK Parti, milletin dediğini her daim başının üstünde tuttu. Davasından ve hizmet yolculuğundan bir an bile taviz vermedi. Her seçimin ardından ayrım yapmadan milletin yanında olmaya devam etti. Bugün gelinen nokta, 21 yıllık emeğin sonucudur. Demek ki, milletimizle kurduğumuz gönül bağı çok güçlü. Demek ki, çaldığımız kapılara, girdiğimiz evlere samimiyetimizi ve gayretimizi geçirebilmişiz. Şimdi, 28 Mayıs’a, o tarihi güne başımız dik, gönlümüz rahat gidiyoruz. Sandığa çağrımızı, içimize sinerek en güçlü sesimizle yapıyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye için, sandık başına diyoruz. Daha yapılacak çok iş var ve bunları da ancak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız liderliğinde AK Parti yapar. Cumhur İttifakı yapar.”

Özellikle gençlere seslenen Aktürk, “Gençlerin bu zaferde de izi olmalı!. 14 Mayıs, gençlerimizin yoğun katımları ile gerçekleştirildi. Liderimize, AK Partimize ve Cumhur İttifakı'na desteklerini sandıkta gösterdiler. Hepsine sonsuz teşekkürler. Şimdi onlardan aynı heyecanlı katılımı ve desteği 28 Mayıs’ta da bekliyoruz. Yarın arkalarına dönüp baktıklarında, ülkemiz için yaşadığımız güzel Aksaray için ne kadar doğru bir karar verdiklerini görecekler. Onları, kararlılıkla Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyümeye devam eden Türkiye için oy kullanmaya özellikle davet ediyorum. Yarınlar onların, bizlerin bıraktığı yerden onlar devam edecek. Bu güzel ülkeye hizmet etme onurunu yarın onlar yaşayacak” açıklamasında bulundu. *HABER MERKEZİ

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!